У столиці судитимуть чоловіка, який до смерті побив власну матір

Общество 11:43, 31.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

За скоєне йому загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення.

У Подільському районі столиці наприкінці грудня минулого року між сином та матір’ю виник конфлікт на побутовому ґрунті.

48-річний чоловік завдав численні удари матері, а потім схопив металевий лист з газової плити та продовжив бити її, поки жінка не перестала подавати ознаки життя.

Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла, інформує столична поліція.

Поліцейські затримали фігуранта у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та вилучили речові докази, що вказують на його причетність до тяжкого злочину.

48-річний чоловік вбив власну матір. Фото: поліція КиєваЗнаряддя вбивства. Фото: поліція КиєваПоліція на місті злочину. Фото: поліція Києва

Слідчі, за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва, повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство та скерували обвинувальний акт до Подільського суду м. Києва.

Зловмиснику загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Як писав «Вечірній Київ», довіку за ґратами проведе чоловік, який втопив у канаві 10-річну дівчинку на Київщині. Особливо тяжкий злочин стався у травні 2016 року в селі Нижня Дубечня, що у Вишгородському районі.

Нагору