На Київщині розшукують зниклих три дні тому підлітків

Общество 08:14, 30.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Хлопці одночасно пішли зі своїх домівок та досі не повернулися.

Поліція Київщини просить допомогти розшукати 15-річного Віталія Лазоренка та 14-річного Євгенія Євсєєнка з села Балико-Щучинка, що в Обухівському районі. До правоохоронців по допомогу звернулися батьки підлітків.

Вони розповіли, що 27 березня, близько 18:00 години двоє дітей пішли з місць проживання та не повернулися. На розшук хлопців оперативно залучили та орієнтували особовий склад Обухівського управління поліції, співробітників карного розшуку, дільничих офіцерів та ювенальних поліцейських.

Як повідомляють правоохоронці, у 15-річного Віталія Лазаренка перебинтована ліва рука вище ліктя. Він середньої тілобудови. У підлітка русяве волосся, зріст 160 сантиметрів. Був одягнутий у чорну футболку, чорні спортивні штани та чорні кросівки з сірими деталями.

У 14-річного Євгенія Євсєєнка світло-русяве волосся, зріст 176 сантиметрів. Він також середньої тілобудови. Був одягнутий у чорну жилетку, червоний светр, чорні спортивні штани, чорні кросівки з коричневими елементами.

Поліція Київщини звертається до громадян з проханням: якщо ви володієте будь-якою інформацією про місцеперебування хлопців, телефонуйте на спецлінію «102» або до Обухівського управління поліції за номером (068) 115 96 84.

Раніше правоохоронці розшукали 16-річну Тетяну Тарасенко із села Гоголів, що у Броварському районі.

Нагору