У Києві затримали водія, який тікав від поліції

Общество 20:17, 29.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Дарницькому районі Києва патрульні затримали водія Mazda, який намагався втекти від правоохоронців. У чоловіка були ознаки наркотичного сп’яніння, однак проходити перевірку він відмовився.

Як повідомили патрульні, автомобіль помітили в Дніпровському районі, коли водій порушив правила дорожнього руху. На вимогу зупинитися він лише пришвидшив рух і спробував втекти. Поліцейські розпочали переслідування та зупинили порушника вже в Дарницькому районі.

На чоловіка склали кілька адміністративних матеріалів, зокрема за керування в стані сп’яніння, невиконання вимог про зупинку та порушення ПДР. Водія відсторонили від керування.

Поліцейські вкотре закликають кермувальників бути відповідальними та не наражати на небезпеку інших учасників руху.

«Вечірній Київ» також писав, що днями в Броварах водій збив двох пішоходів на переході. За попередніми даними, 56-річний водій не врахував дорожню обстановку та допустив наїзд. Постраждалі отримали травми різного ступеня тяжкості, їх госпіталізували.

Нагору