Скористався моментом: у Києві чоловік обікрав жінку на побаченні, – ФОТО

Кримінал 14:45, 29.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві чоловік обікрав жінку під час побачення. Про це повідомила поліція.

40-річна заявниця розповіла правоохоронцям, що до неї у гості прийшов її новий знайомий, з яким вони спільно пили.

Скориставшись тим, що жінка сп’яніла, чоловік викрав її мобільний телефон, попередньо дізнавшись код доступу.

26-річний зловмисник використав телефон, щоб зробити покупки у супермаркеті, а також зняти гроші з карти власниці.

“Своїми діями він завдав потерпілій збитків на суму близько 18 тисяч гривень”, – зазначили у поліції.

Чоловіка затримали та повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка), ч. 1 ст. 200 КК (незаконні дії з засобами доступу до банківських рахунків). Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

За допомогою телефона зняв гроші з карти жінкиЗа допомогою телефона зняв гроші з карти жінки

Телефон власниці повернули.

Джерело: 44.ua

Нагору