У столиці продовжують прибирати МАФи, — Віталій Кличко
Поділитися в
Копіювати посилання
На їхніх місцях облаштовують зелені зони.
29 березня мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у столиці продовжують прибирати МАФи.
На колишніх місцях їх скупчення облаштовують зелені зони.
Наразі роботи завершили в Печерському і здійснюють в Оболонському районі.
Сьогодні і вчора ввечері мер перевіряв результати на Оболоні. Там вже демонтовано понад 200 МАФів.
До кінця року МАФи приберуть ще в 4 районах столиці. А минулого року звільнили чимало локацій біля станцій метро в різних районах міста.
«Для оренди місць під тимчасові споруди Київ організовує електронні аукціони в системі „Прозорро.Продажі“. Щоб забезпечити чіткі правила та рівні умови для всіх учасників, упорядкувати міське середовище та збільшити стабільне наповнення бюджету столиці», — каже Віталій Кличко.
До 1,5 млрд грн з наступного року надходитиме до бюджету від реформи розміщення тимчасових споруд, — Департамент терконтролю Києва. Детальніше про це читайте у матеріалі «Вечірнього Києва».