Передавали наркотики в СІЗО в шкарпетках і цукерках: у столиці судитимуть членів злочинної групи
Поділитися в
Копіювати посилання
Обвинуваченим загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Шевченківська окружна прокуратура міста Києва скерувала до суду обвинувальний акт щодо 3-х місцевих мешканців — 2-х жінок та чоловіка, які налагодили постачання та збут наркотиків у Київському слідчому ізоляторі (ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Як повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, обвинувачені на чолі з 47-ми річною жінкою, яка перебувала в ДУ «Київський слідчий ізолятор», створили організовану групу, що спеціалізувалась на придбанні, зберіганні з метою збуту, а також його збуті у СІЗО.
Затримання обвинувачених. Фото: Київська міська прокуратура
Затримання обвинувачених. Фото: Київська міська прокуратура
Затримання обвинувачених. Фото: Київська міська прокуратура
Члени групи фасували та маскували метадон у цукерках, бананах та шкарпетках, які передавали до ізолятора, а вже там організаторка поширювала наркотики серед мешканців установи.
Досудове розслідування проводили слідчі Шевченківського УП ГУНП в м. Києві, з залученням Управління стратегічних розслідувань в м. Києві ДСР НП України.
Члени групи фасували та маскували метадон у цукерках, бананах та шкарпетках. Фото: Київська міська прокуратура
Члени групи фасували та маскували метадон у цукерках, бананах та шкарпетках. Фото: Київська міська прокуратура
Організаторка поширювала наркотики серед мешканців ізолятора. Фото: Київська міська прокуратура
Організаторка поширювала наркотики серед мешканців ізолятора. Фото: Київська міська прокуратура
Вилучені гроші. Фото: Київська міська прокуратура
Вилучені речові докази. Фото: Київська міська прокуратура
Санкція статей передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
До теми:
- У столиці судитимуть 34-річного киянина, який відправляв наркотики поштою та в таксі. Зловмисник збував наркотики та психотропи через телеграм-канал. Йому загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.