Київська тенісистка Марка Костюк програла американці Джессіці Пегулі. ВІДЕО
Общество 11:40, 25.03.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Киянка вилітає з турніру WTA 1000 у Маямі
У Маямі триває масштабний професійний тенісний турнір WTA 1000. У змаганнях брала участь київська спортсменка Марка Костюк.
В 1/8 фіналу Марта зустрілася з американською тенісисткою Джессікою Пегулі і програла. Поєдинок тривав одну годину і сімнадцять хвилин. Американка перемогла і проходить далі. 29 ракетка світу Марта поступилася четвертій.
МАРТА КОСТЮК — ДЖЕССІКА ПЕГУЛА — 2:6, 3:6
До вашої уваги хайлайти поєдинку.
Тепер Джессіка Пегула у чвертьфіналі зіграє з британкою Еммою Радукану. Марта Костюк же вилітає з турніру.