Втопив маленьку дівчинку: на Київщині чоловік отримав довічне ув’язнення

Кримінал 18:45, 24.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Мешканця Київської області визнали винним у вбивстві дитини. Про це повідомила прокуратура.

Накинувся з ножем на знайомого

У квітня 2016 р. вбивця – раніше судимий 25-річний чоловік – був у свого знайомого. Вони посварились і гість вдарив хазяїну ножем у живіт.

Вбив дитину і сховав тіло

“В подальшому, перебуваючи в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, засуджений застосував насильство до малолітньої потерпілої. Він притиснув її до плеча, перекривши доступ повітря, та переконавшись у непритомності дитини, втопив її в каналі. Потім приховав тіло та залишив місце злочину”, – розповіли у прокуратурі.

Суд визнав його винним за низкою статей Кримінального кодексу, зокрема ч. 1 ст. 121 (тяжкі тілесні ушкодження), п. 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство малолітньої дитини).

Чоловік отримав найсуворіше покарання – довічне позбавлення волі.

Джерело: 44.ua

Нагору