На Закарпатті ділки збиралися переправити в Угорщину ухилянта з Києва

Общество 09:48, 22.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Молодий чоловік заплатив за послуги 8 тисяч доларів.

Четверо жителів Закарпаття збиралися переправити в Угорщину 24-річного киянина. Автомобіль, яким провожаті везли до кордону свого клієнта, правоохоронці зупинили на околиці села Астей, що у Берегівському районі. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

Організатора злочинної схеми затримали «на гарячому» в момент передачі йому грошей від клієнта. Під час обшуків у переправників вилучили чорнові записи, гроші, два авто, а також інші речові докази.

Затриманим ділкам повідомили про підозру за ч. 3. ст. 332 Кримінального кодексу — незаконне переправлення осіб через державний кордон. Їм загрожує від семи до дев’яти років тюрми.

Читайте також:

«На Київщині викрили нову схему для ухилянтів».

Нагору