Уряд шукає підрядника на відбудову “Охматдиту” в Києві: коли старт робіт

Здоров'я 22:55, 21.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Відбудова лікарні “Охматдит” у Києві почнеться у травні-червні цього року. 

Про це заявив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

“До кінця березня-початку квітня завершення розробки проєктної документації. У квітні проходимо всі експертизи, розпочинаємо торги на будівельника. Травень–початок червня мають розпочатися будівельні роботи, які мають завершитись до початку холодів цього року”, – уточнив Ляшко.

Він додав, що блок М, тобто хірургічний корпус, знесуть та відбудують заново. Наразі шукають підрядника на виконання робіт. 

Кошти на відбудову корпусу надасть Світовий банк.

Джерело: 44.ua

Нагору