Уряд шукає підрядника на відбудову “Охматдиту” в Києві: коли старт робіт
Поділитися в
Копіювати посилання
Відбудова лікарні “Охматдит” у Києві почнеться у травні-червні цього року.
Про це заявив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.
“До кінця березня-початку квітня завершення розробки проєктної документації. У квітні проходимо всі експертизи, розпочинаємо торги на будівельника. Травень–початок червня мають розпочатися будівельні роботи, які мають завершитись до початку холодів цього року”, – уточнив Ляшко.
Він додав, що блок М, тобто хірургічний корпус, знесуть та відбудують заново. Наразі шукають підрядника на виконання робіт.
Кошти на відбудову корпусу надасть Світовий банк.
Джерело: 44.ua