Ошукав знайомого і програв його гроші в казино: у Києві затримали афериста

Кримінал 14:55, 20.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві затримали чоловіка, який програв гроші свого знайомого у казино. Про це повідомила поліція.

До правоохоронців звернувся чоловік із заявою про те, що його ошукали. Він розповів, що це, ймовірно, зробив водій, через якого він передавав своїм родичам за кордон деякі речі.

Слідство встановило, що дійсно, водій автобуса міжнародних перевезень неодноразово виконував такі доручення заявника. Якось заявник попросив перевезти валюту, і водій погодився, хоча на той момент водієм у цій фірмі вже не був.

“Так, отримавши гроші, 42-річний чоловік за два тижні витратив понад 1,2 млн грн на розваги у казино”, – зазначили у поліції.

Азартного афериста повідомили про підозру за ч. 5 ст. 190 (шахрайство). Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Джерело: 44.ua

Нагору