Страшна аварія в Києві: джип врізався у відбійник, є загиблі, – ФОТО

Суспільство 20:20, 18.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві сьогодні, 18 березня, сталася аварія, внаслідок якої загинули дві людини. Про це повідомила поліція.

Вдень правоохоронцям надійшла інформація про ДТП у Голосіївському районі.

Попередньо встановлено, що водій Lexus, рухаючись в третій смузі проїзної частини, не впорався з керуванням та врізався у металевий відбійник. Джип від цього перекинувся.

“Внаслідок ДТП 40-річний водій загинув на місці пригоди, а його 22-річний пасажир отримав тяжкі травми та помер дорогою до лікарні”, – зазначили правоохоронці.

Вони відкрили провадження за ч. 2 ст. 286 КК (порушення ПДР).

Водій джипу не впорався з керуваннямВодій джипу не впорався з керуваннямВодій джипу не впорався з керуваннямВодій джипу не впорався з керуванням

Поліція з’ясовує всі обставини трагедії.

Джерело: 44.ua

Нагору