Страшна аварія в Києві: джип врізався у відбійник, є загиблі, – ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві сьогодні, 18 березня, сталася аварія, внаслідок якої загинули дві людини. Про це повідомила поліція.
Вдень правоохоронцям надійшла інформація про ДТП у Голосіївському районі.
Попередньо встановлено, що водій Lexus, рухаючись в третій смузі проїзної частини, не впорався з керуванням та врізався у металевий відбійник. Джип від цього перекинувся.
“Внаслідок ДТП 40-річний водій загинув на місці пригоди, а його 22-річний пасажир отримав тяжкі травми та помер дорогою до лікарні”, – зазначили правоохоронці.
Вони відкрили провадження за ч. 2 ст. 286 КК (порушення ПДР).




Поліція з’ясовує всі обставини трагедії.
Джерело: 44.ua