У лікарні Києва помер 12-річний хлопчик, який виліз на електричку

Общество 12:33, 18.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Лікарі п’ять днів боролися за життя підлітка.

У столичній лікарні помер 12-річний хлопчик, який виліз на електропотяг і отримав ураження струмом. Про це «Українській правді. Життя» повідомили у поліції Києва.

Трагічний випадок стався 13 березня на станції «Київ-Волинський». За свідченням очевидців, через удар струмом хлопець загорівся. Люди, які були поруч, знайшли вогнегасник та намагались загасити полум’я. Дитину госпіталізували у непритомному стані та з важкими опіками.

Хлопчика звали Назаром

Трагічні випадки загибелі дітей внаслідок удару струмом уже траплялися в різних містах України. Зокрема і на Київщині. Підлітки влаштовували розваги для відео у соцмережах, і це котувало їм життя.

Залізничники зауважують, що з початку повномасштабної війни у Києві збільшилася кількість нещасних випадків на коліях.

Нагору