З початку широкомасштабного вторгнення у Києві та області знешкоджено 20 тисяч вибухонебезпечних предметів

Общество 09:57, 18.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сапери Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України вилучають небезпечні знахідки.

З початку повномасштабного вторгнення сапери Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України знаходили і знешкоджували різні вибухонебезпечні предмети: уламки ракет та безпілотників, різноманітні набої.

А через повітряні атаки з’являються все нові предмети. Так, з початку 2025 року станом на 17 березня піротехнічні розрахунки Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України:

  • здійснено 227 виїздів;
  • обстежено 37,1817 га місцевості;
  • обстежено 0,2757 га акваторії;
  • вилучено 166 боєприпасів.

Всього з початку широкомасштабного військового вторгнення російської федерації на території м. Києва та Київської області знешкоджено 20 тис. 348 вибухонебезпечних предметів. Обстежено територію та акваторію площею понад 4 тис. 57,27 га.

«Якщо ви побачили боєприпаси, предмети, схожі на вибухонебезпечні або їх залишки, безпілотні літальні апарати, ракети або їх фрагменти, будь ласка, не наближайтеся до них, не торкайтеся та не здійснюйте з ними жодних дій, а негайно дзвоніть „101“», — нагадують рятувальники.

Так, днями на Київщині фермер знайшов бойову частину некерованої авіаційної ракети. Після проведення відповідного обстеження було встановлено, що це бойова частина некерованої авіаційної ракети С-8. Вибухонебезпечну знахідку транспортували на спеціальний майданчик для подальшого знищення.

Нагору