У Києві чоловік натрапив у парку на артилерійський снаряд

Общество 15:08, 17.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Жителі столиці продовжують виявляти небезпечні знахідки.

Цього разу артилерійський снаряд знайшли у парку «Феофанія». Чоловік під час прогулянки помітив серед опалого листя великий металевий предмет, схожий на боєприпас. Як повідомили у Мобільному рятувальному центрі швидкого реагування ДСНС, на місце події прибули сапери.

Фахівці встановили, що знахідка — це артилерійський снаряд калібру 107 мм, який залишився ще з часів Другої світової війни. Боєприпас відвезли на підривний майданчик для знищення.

Снаряд виявили у парку «Феофанія»

Рятувальники нагадують, що навіть через десятки років іржаві боєприпаси залишаються смертельно небезпечними. Вони можуть здетонувати від найменшого дотику чи зміни умов довкілля.

Жителів Києва закликають: у разі виявлення будь-яких підозрілих предметів у жодному разі не торкайтеся знахідок, а негайно телефонуйте рятувальникам за номером 101. Також необхідно попередити про небезпеку осіб, які перебувають поруч.

Читайте також:

«На Київщині жінка йшла на автобусну зупинку та натрапила на снаряд».

Нагору