Сили оборони знищили тисячу двісті окупантів за добу, а також 11 танків і 37 артсистем
Поділитися в
Копіювати посилання
За час широкомасштабного вторгнення рф втратила в Україні понад 895 тисяч офіцерів та солдатів, — Генштаб ЗСУ.
Сили оброни продовжують завдавати втрат країні-терористці росії. За минулу добу відмінусували 1 210 окупантів і понад 200 одиниць озброєння та військової техніки загарбників.
Такі дані наводить Генштаб ЗСУ в фейсбук. А Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що лише з початку 2025-го року росія втратила понад 100 тисяч військових на українських фронтах.
«Дякую українським воїнам за професійну бойову роботу та стійкість! Сили оборони України продовжують знищувати ворога по всій лінії фронту», — написав Сирський.
Загальні бойові втрати росіян з 24.02.22 по 17.03.25 орієнтовно склали:
- особового складу — близько 895 450 (+1 210) осіб,
- танків — 10 344 (+19) од,
- бойових броньованих машин — 21 489 (+11) од,
- артилерійських систем — 24 598 (+37) од,
- РСЗВ — 1 318 (+1) од,
- БПЛА оперативно-тактичного рівня — 29 467 (+54) од,
- автомобільної техніки та автоцистерн — 40 785 (+101) од,
- спеціальної техніки — 3 778 (+1) од.
Читайте також:
«Росія за тиждень застосувала проти України понад 1020 дронів і майже 1360 КАБів, — Володимир Зеленський».