У Києві тимчасово закрили шість станцій метро: причина

Общество 08:11, 15.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Шість наземних станцій «червоної лінії» київського метрополітену закриті на вхід для пасажирів. Поїзди тимчасово не курсують між станціями «Лісова» і «Дніпро».

Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації.

Під час демонтажних робіт Дарницького шляхопроводу один із його елементів потрапив на колії метрополітену та частково пошкодив деякі її елементи, пояснили в КМДА.

На місці працюють всі необхідні фахівці. Орієнтовний час ліквідації наслідків — 4-5 годин.

Вздовж тимчасово закритих станцій метро організували рух автобусів.

  • Автобуси їдуть в напрямку від станції метро «Лісова» до «Арсенальної» вздовж Броварського проспекту, Дніпровського узвозу, Алеї Героїв Крут, вулицею Івана Мазепи до станції метро «Арсенальна».
  • У зворотньому напрямку — тим же маршрутом, крім відрізку між станціями метро «Дарниця» і «Чернігівська». Тут транспорт рухається через вулицю Андрія Малишка.

Окрім того, збільшено кількість трамваїв маршрутів № 8 та № 27, а також автобусів № 118, додали в КМДА.

Раніше «Вечірній Київ» повідомляв, що у Києві ремонтують асфальт на Дарницькому мосту.

Нагору