Робив “закладки” з психотропами: у Києві затримали наркоторговця, – ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві затримали чоловіка, який робив “закладки” з амфетаміном. Про це повідомила поліція.
Затримання відбулося у лютому цього року.
Чоловік мав при собі 26 згортків з порошкоподібною речовиною. Експертиза показала, що це – амфетамін.


“34-річному мешканцю Харківщини, який раніше вже був судимий за аналогічні злочини, було повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України”, – зазначили у поліції.
Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Обвинувальний акт вже скерували до суду.
На час слідства чоловік перебував під вартою.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Києві молодик робив “закладки” з канабісом.
Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте на нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте підписуватись.
Джерело: 44.ua