Київ передав ще 800 FPV-дронів для 72-ї бригади на фронт
Поділитися в
Копіювати посилання
Від початку року Київ виділив підрозділу вже 15 мільйонів гривень на оснащення та нагальні потреби.
Сьогодні, 14 березня, у День українського добровольця, столиця передала військовим 72-ї окремої механізованої бригади імені «Чорних запорожців» нову партію допомоги — 800 FPV-дронів. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.
«Ми підтримуємо наших захисників і робимо все, аби забезпечити їх сучасною технікою. Дрони сьогодні відіграють ключову роль на полі бою, і Київ продовжує допомагати фронту», — зазначив мер Віталій Кличко.




У січні столиця вже передала бійцям 72-ї бригади 500 безпілотників — 400 денних і 100 нічних FPV-дронів. Загалом цього року Київрада спрямувала понад 5 мільярдів гривень на підтримку сил оборони та безпеки.
«Також я доручив передбачити ще 500 мільйонів гривень. Разом це вже 5,5 мільярда. Наші захисники отримують дрони, автомобілі, системи радіоелектронної боротьби та інше необхідне обладнання», — підкреслив Кличко.
Читайте також: Допомога Захисникам: київські комунальники відремонтували понад 20 машин для військових