Підлітка, який виліз на електричку у Києві госпіталізували

Общество 17:12, 13.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Потерпілому всього 12 років.

13 березня у Києві на станції «Київ-Волинський» підліток виліз на дах електрички.

Про це повідомили у поліції Києва.

За попередньою інформацією, після того, як неповнолітній виліз на вагон електрички, його вразило електричним струмом.

Хлопця з важкими опіками лікарі госпіталізували до медичного закладу.

Як встановили правоохоронці, потерпілому всього 12 років.

На місці працюють слідчо-оперативна група Солом’янського управління поліції та ювенальні поліцейські. Обставин події з’ясовуються.

Днями агентів-підлітків у Івано-Франківську підірвали російські спецслужби. Детальніше про це читайте у матеріалі «Вечірнього Києва».

Нагору