У Бучанській громаді заплановане відключення електроенергії

Общество 14:29, 13.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Мешканців просять з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Наступного тижня, 17 березня, ДТЕК «Київські регіональні електромережі» проводитиме профілактичні роботи, що призведе до тимчасового відключення електроенергії в деяких районах Бучанської громади.

«З 8:30 до 17:00 світла не буде в Бабинцях на вулиці Молодіжній, 1, а з 10:00 до 17:00 — у Бучі на вулицях Вокзальна, 115, Нове Шосе, Чорних Запорожців, 1, Шевченка та Яснополянська», — кажуть енергетики.

Зазначається, що такі заходи спрямовані на підвищення надійності електропостачання та запобігання аварійним ситуаціям в електромережах.

Читайте також: На випадок знеструмлення столиця має 51 мобільну котельню та 130 генераторів, — Пантелеєв

Нагору