Відволік увагу продавця і схопив телефон: у Києві судитимуть крадія, – ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці судидимуть чоловіка, який вкрав з магазину смартфон. Про це повідомила поліція.
Це сталося у січні в одному з магазинів Солом’янського району. До правоохоронців звернувся працівник магазину із заявою про крадіжку гаджета.
Завдяки записам з камер відеоспостереження вдалося встановити особу крадія.
“Ним виявився 32-річний мешканець Київської області, раніше судимий за майнові злочини”, – розповіли в поліції.
Чоловік відволік увагу продавця і викрав мобільний телефон просто з прилавка.
Під час обшуку у його квартирі телефон знайшли.
Чоловіка затримали і повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 КК (крадіжка в умовах воєнного стану). Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.
Матеріали кримінального провадження вже передали до суду.
Джерело: 44.ua