Провалились під лід: у Києві врятували трьох рибалок

Суспільство 21:55, 7.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У столиці врятували трьох рибалок, які провалились під лід. Про це повідомила Патрульна поліція.

Правоохоронці Дарницького району отримали звернення щодо двох чоловіків, які провалилися під кригу.

“Спільними зусиллями з рятувальниками та небайдужими містянами, за допомогою мотузки, вдалося витягнути рибалок із води та перемістити їх у безпечне місце. Надалі ми передали громадян медикам”, – йдеться у повідомленні поліції.

Потім надійшла інформація про ще одного чоловіка, який провалився під лід, цього разу – на озері Яремине. На щастя, йому допоміг чоловік, який опинився поруч.

Поліцейські загорнули чоловіка в термоковдру та передали медикам.

Вони ще раз закликали бути дуже обережними на льоду.

Джерело: 44.ua

Нагору