Під Києвом сталась ДТП: є постраждалий, його ушпиталили
Суспільство 20:45, 7.03.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 6 березня, під Києвом сталась дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомила поліція.
Близько 20:00, в напрямку автодороги Київ-Чернігів, неподалік селища Велика Димерка машина збила людину.
Попередньо встановлено, що 46-річний водій Toyota наїхав на чоловіка, який рухався по узбіччю дороги в попутному напрямку.
48-річного пішохода ушпиталили.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК (порушення ПДР).
Поліцейські вчергове закликали всіх учасників дорожнього руху бути дуже уважними та обережними.
Джерело: 44.ua