В центрі Києва влаштував стрілянину: поліція затримала п’яного зловмисника

Общество 16:05, 3.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Шевченківському районі поліція затримала нетверезого чоловіка, який стріляв, лаявся і поводився агресивно.

На спецлінію 112 надійшло повідомлення про стрілянину в Шевченківському районі. Зі слів очевидців, невідомий чоловік здійснив декілька пострілів з пістолета.

Про це повідомили в патрульній поліції Києва.

«Ми оперативно прибули за вказаною адресою, де виявили ймовірного зловмисника. Чоловік мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, нецензурно висловлювався та агресивно поводився», — розповіли в поліції.

Затриманий зізнався у скоєному. Фото: патрульна поліція Києва

Інспектори провели перевірку та виявили зброю, а неподалік знайшли й використані гільзи.

Чоловік зізнався у скоєному. Його передали слідчим.

Відомо, що стосовно дій зловмисника внесено відомості до ЄРДР за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство, вчинене з використанням зброї) ККУ.

Також читайте: на Київщині рецидивіст готував за російські гроші теракт.

Нагору