Зарізав товариша через сварку: у Києві судитимуть чоловіка, – ФОТО

Кримінал 11:05, 3.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У столиці судитимуть чоловіка за вбивство сусіда. Про це повідомила поліція.

Це сталося у грудні минулого року в Оболонському районі. 53-киянин влаштував застілля та запросив свого 66-річного сусіда.

Між чоловіками виникла сварка, і гість схопився за ніж та вдарив хазяїна у груди.

“Поранений чоловік, борючись за своє життя, вийшов на вулицю, щоб покликати на допомогу. Без свідомості його виявила сусідка, яка одразу ж викликала швидку, однак отримані тілесні ушкодження виявилися несумісними з життям”, – розповіли у поліції.

Нападника затримали, він під вартою.

Чоловік вдарив свого сусіда ножем у грудиЧоловік вдарив свого сусіда ножем у груди

Чоловікові загрожує до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві чоловік зарізав суперника біля трамвайних колій.

Більше актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України є в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Долучайтесь.

Джерело: 44.ua

Нагору