У Києві біля озера Синє невідомі постріляли собак
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліція Києва розпочала кримінальне провадження за фактом жорсткого поводження з тваринами.
У Подільському районі столиці хтось познущався з безпритульних тварин, повідомили правоохоронці.
Сьогодні до поліції надійшло повідомлення від небайдужого перехожого про те, що біля озера «Синє» він виявив двох собак з кульовими пораненнями.
Озеро Синє.
«Одна з яких загинула на місці події, а іншу у вкрай важкому стані було доставлено до ветеринарної клініки», — розповіли поліцейські.
Відомості щодо цієї події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України.
На місці іниденту.
Триває слідство, встановлюються всі обставини події, а також особа, причетна до скоєння злочину.
Санкція статті передбачає від пʼяти до восьми років позбавлення волі.
Зоолікарі забрали поранену собаку.
«Вечірній Київ» писав про те, що у Києві судитимуть вбивцю безпритульного пса.