Привозив зілля на таксі: у Києві затриманий черговий наркоторговець, – ФОТО

Кримінал 20:25, 28.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

У столиці затримали чергового наркоторговця. Про це повідомила поліція.

21-річний чоловік відправлял покупцям наркотики як подарунки.

Він поміщав у коробки у подарунковій упаковці заборонені речовини й відправляв через доставку таксі. 

“Під час обшуків слідчі вилучили близько пів кілограма альфа-PVP, а також пакунки із амфетаміном, мефедроном, ПМА та МДА”, – розповіли у поліції. 

Чоловік під вартою. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Чоловік пакував наркотики як подарункиЧоловік пакував наркотики як подарункиЧоловік пакував наркотики як подарункиЧоловік пакував наркотики як подарунки

Нагадаємо, раніше у Києві спіймали наркодилерів, які перевозили психотропи у метро.

Хочете дізнаватись ще більше важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України? Підписуйтесь на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua“.

Джерело: 44.ua

Нагору