Привозив зілля на таксі: у Києві затриманий черговий наркоторговець, – ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці затримали чергового наркоторговця. Про це повідомила поліція.
21-річний чоловік відправлял покупцям наркотики як подарунки.
Він поміщав у коробки у подарунковій упаковці заборонені речовини й відправляв через доставку таксі.
“Під час обшуків слідчі вилучили близько пів кілограма альфа-PVP, а також пакунки із амфетаміном, мефедроном, ПМА та МДА”, – розповіли у поліції.
Чоловік під вартою. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.




Нагадаємо, раніше у Києві спіймали наркодилерів, які перевозили психотропи у метро.
Хочете дізнаватись ще більше важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України? Підписуйтесь на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua“.
Джерело: 44.ua