Дефіцит в енергосистемі: кому в Києві та області можуть вимкнути світло

Суспільство 19:00, 28.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 28 лютого, у кількох регіонах України застосовують аварійні відключення електроенергії. Про це повідомили в “Укренерго”.

Зокрема, це стосується Київа та області, а також Дніпропетровської області.

“Причина посилення заходів обмеження – наслідки російських атак на енергооб’єкти. Першочергово – відключаються промислові споживачі та бізнес”, – зазначили в “Укренерго”.

Обмеження для побутових споживачів не застосовуються (але в мережах оленерго можуть винакати аварії, і тоді можливі відключення також побутових споживачів).

Ситуація в енергосистемі може змінитись, накоглосили в “Укренерго” і закликали споживати ощадливо.

Більше актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України є в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Долучайтесь.

Джерело: 44.ua

Нагору