Страшна знахідка: біля трамвайної станції у Києві виявили тіло людини, – ФОТО
Кримінал 17:00, 28.02.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Подільському районі Києва виявили тіло чоловіка. Про це повідомила поліція.
Тіло загиблого із ножовим пораненням сьогодні, 28 лютого, виявили перехожі поблизу трамвайної станції “Пуща-Водицька-1”.


“Наразі на місці працюють слідчо-оперативна група районного та головного управлінь поліції, співробітники карного розшуку та судово-медичний експерт”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.
Вони зазначили, що зараз намагаються затримати того, хто, ймовірно, причетний до вбивства.
Джерело: 44.ua