У кількох районах Києва ввели карантин у школах: що відомо
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці через захворюваність серед учнів на дистанційне навчання перевели 226 класів у 60 закладах освіти.
Повністю перейшли на онлайн-навчання три школи — дві в Оболонському районі та одна в Солом’янському.
Про це «Вечірньому Києву» розповіли у Департаменті освіти і науки КМДА.
«Станом на 26 лютого у Києві через захворюваність серед учнів на дистанційне навчання переведено 226 класів у 60 закладах освіти», — зазначили у профільному Департаменті.
Найбільше окремих класів закрили в Дарницькому районі — 83, Солом’янському — 56 та Оболонському — 29.
«У двох районах, зокрема Дніпровському та Шевченківському, жоден клас поки що не переводили на дистанційку», — додали в Департаменті.
І зауважили, що ситуація наразі контрольована. Міські служби моніторять рівень захворюваності та оперативно реагують на виклики.
Раніше «Вечірній Київ» повідомляв, що на Київщині більше 120 шкіл на дистанційці через грип та ГРВІ.