У Голосіївському районі відновили теплопостачання для 50 житлових будинків

Общество 09:40, 27.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Роботи вдалося завершити в максимально стислі терміни — менш ніж за добу.

«Вечірній Київ» писав, що в Голосіївському районі Києва 50 житлових будинків тимчасово залишилися без опалення через пошкодження магістрального трубопроводу.

Аварійні бригади «Київтеплоенерго» працювали над усуненням пошкодження і за максимально стислі терміни відновили теплопостачання для житлових будинків.

Про це сьогодні зранку, 27 лютого, повідомили в КМДА.

Пошкодження магістральної тепломережі діаметром 450 мм сталось вчора вранці, 26 лютого, на вулиці Василя Касіяна.

Нагору