За побиття хлопчика на Оболоні кривдників будуть виховувати доступними методами
Поділитися в
Копіювати посилання
Мова про побиття 14-річного хлопця. Нині відносно неповнолітніх учасників інциденту до суду скеровані клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру.
За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Оболонської окружної прокуратури м. Києва до суду скеровано клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру до трьох хлопців 13-ти та 14-ти років, які завдавали удари 14-річному потерпілому (ч. 1 ст. 126 КК України). Про це повідомляє столична прокуратура.
Відео побиття учасники інциденту виклали у соцмережі. У ході досудового розслідування встановлено, що на дитячому майданчику в Оболонському районі столиці підлітку по черзі завдавали удари троє його знайомих, з якими у нього виник конфлікт напередодні.
«Ювенальними прокурорами та дізнавачами, з урахуванням правосуддя, дружнього до дитини, та з дотриманням прав дітей, за участі спеціаліста — психолога проведено допити усіх учасників сутички та 14-річного потерпілого. Ураховуючи те, що підлітки не набули віку, з якого настає кримінальна відповідальність за вчинений злочин — ч. 1 ст. 126 КК України (умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень), прокуратурою до Оболонського районного суду м. Києва скеровано три клопотання про застосування до них примусових заходів виховного характеру», — йдеться у повідомленні.
До батьків підлітків вжито заходи адміністративного впливу.
«Вечірній Київ» повідомляв, що поліції про цей інцидент з підлітками стало відомо під час моніторингу соціальних мереж, куди підлітки виклали відео бійки. Правоохоронці зазначили, що заяв і повідомлень до територіального управління поліції щодо вказаної події не надходило. Але в поліції інформацію зареєстрували.