На Майдані Незалежності запалили сотні свічок: кияни вшановують полеглих за свободу України Героїв

Общество 20:05, 24.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Рух транспорту у центрі столиці зупинили на кілька хвилин, аби вшанувати пам’ять про тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.

На мирну акцію в центрі Києва сьогодні, в третью річницю повномасштабної війни, зібралося понад півтори сотні людей.

Про це з місця події передає журналістка «Вечірнього Києва».

На знак вшанування пам’яті про загиблих в російсько-українській війні, на Майдані Незалежності кияни і гості міста ставлять лампадки зі свічками.

Акція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша ГришинаАкція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша ГришинаАкція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша ГришинаАкція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша ГришинаАкція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша ГришинаАкція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша ГришинаАкція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша ГришинаАкція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша Гришина

«Кожна свічка — це промінь надії, частинка нашого серця, яка горить заради перемоги та миру», — кажуть організатори акції вшанування.

Вони також зазначають, що всі бажаючі можуть підійти і запалити свою свічку на знак світлої пам’яті про тих, хто віддав своє життя за незалежне і вільне майбутнє України, сьогодні з 18:00 до 22:00.

Ця акція є символом єднання та підтримки для родин загиблих, а також виявом поваги до їхньої жертви. Кожен вогник свічки — це пам’ять про Героя, який боровся за мирне і вільне майбутнє України.

  • Три роки тому росія розпочала повномасштабну війну проти України. «Вечірній Київ» розповідає про перші дні та місяці вторгнення.
Нагору