На Майдані Незалежності запалили сотні свічок: кияни вшановують полеглих за свободу України Героїв
Поділитися в
Копіювати посилання
Рух транспорту у центрі столиці зупинили на кілька хвилин, аби вшанувати пам’ять про тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.
На мирну акцію в центрі Києва сьогодні, в третью річницю повномасштабної війни, зібралося понад півтори сотні людей.
Про це з місця події передає журналістка «Вечірнього Києва».
На знак вшанування пам’яті про загиблих в російсько-українській війні, на Майдані Незалежності кияни і гості міста ставлять лампадки зі свічками.
Акція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша Гришина
Акція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша Гришина
Акція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша Гришина
Акція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша Гришина
Акція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша Гришина
Акція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша Гришина
Акція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша Гришина
Акція вшанування на Майдані Незалежності. Фото: Даша Гришина
«Кожна свічка — це промінь надії, частинка нашого серця, яка горить заради перемоги та миру», — кажуть організатори акції вшанування.
Вони також зазначають, що всі бажаючі можуть підійти і запалити свою свічку на знак світлої пам’яті про тих, хто віддав своє життя за незалежне і вільне майбутнє України, сьогодні з 18:00 до 22:00.
Ця акція є символом єднання та підтримки для родин загиблих, а також виявом поваги до їхньої жертви. Кожен вогник свічки — це пам’ять про Героя, який боровся за мирне і вільне майбутнє України.
- Три роки тому росія розпочала повномасштабну війну проти України. «Вечірній Київ» розповідає про перші дні та місяці вторгнення.