До Києва прибули президентка Єврокомісії, голова Євроради та лідери європейських країн

Общество 09:29, 24.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Політики приїхали до столиці з нагоди третьої річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Сьогодні, 24 лютого, зранку на київський вокзал прибули президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та президент Європейської ради Антоніу Кошта.

«У 3-тю річницю брутального вторгнення Росії, Європа в Києві. Ми сьогодні в Києві, тому що Україна — це Європа. У цій боротьбі за виживання на кону не лише доля України. Це доля Європи», — написала у X (Twitter), президентка Єврокомісії.

Їх зустріли голова Офісу президента Андрій Єрмак і міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

Також до столиці прибули премʼєр-міністр Канади Джастін Трюдо, президенти Литви і Латвії — Гітанас Науседа і Едгарс Рінкевичс, премʼєр Естонії Крістен Міхал та премʼєр Іспанії Педро Санчес, пише Суспільне.

Нагадаємо, сьогодні у Києві відбудеться зустріч лідерів європейських країн-партнерів. Усього в саміті візьмуть участь 37 лідерів держав, 13 з яких будуть присутні особисто, а 24 — онлайн. Йтиметься про стратегію України, а також формати гарантій безпеки.

Також сьогодні зранку закрили станцію метро «Майдан Незалежності», впродовж дня у центрі міста обмежать рух транспорту. Тимчасові зміни повʼязані з відзначенням на державному рівні третьої річниці початку повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Нагору