Вночі на об’єкті «Укриття» виявили новий осередок тління. ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Фахівці ДСНС України запевняють — ситуація знаходиться під контролем.
Як повідомили надзвичайники Київщини, у суботу, 22 лютого рятувальники-верхолази ДСНС проводять роботи щодо часткового розкривання конструкцій укриття та ліквідації одного осередку тління з північної сторони арки.
Роботи на арці тривають.
Триває постійний моніторинг з використанням БпЛА з тепловізійними камерами та за допомогою ручних тепловізорів.
Важливо знати, що радіаційний фон на проммайданчику Чорнобильської АЕС у межах норми, загрози для населення немає.
Роботи тривають на висоті понад 100 метрів.
«Вечірній Київ» писав про те, що наслідки російського удару по об’єкту «Укриття» Чорнобильської АЕС даються взнаки вже понад тиждень. Станом на 22 лютого рятувальники-верхолази ДСНС проводять роботи щодо часткового розкривання конструкцій укриття та ліквідації одного осередку тління з північної сторони арки.
Здійснюється постійний моніторинг з використанням БпЛА з тепловізійними камерами та за допомогою ручних тепловізорів.