Приїхав лагодити електромережі: під час повторної атаки рф по Нікополю загинув енергетик
Поділитися в
Копіювати посилання
20 років життя чоловік присвятив професії.
20 лютого росіяни завдали удару із важкої артилерії по Нікополю на Дніпропетровщині.
Разом з бригадою на відновлення електромереж пошкоджених обстрілом поїхав і Геннадій Мусатов.
Проте окупанти завдали повторного артилерійського удару і влучили в автокран, за кермом якого був енергетик.
Геннадію Мусатову було 56 років, 20 з яких він присвятив професії енергетика.

Про це повідомили у ДТЕК.
«Немає слів, щоб описати біль. Глибокі співчуття рідним, близьким, колегам, всім, хто знав та любив Геннадія. Вічна та світла пам’ять кожному, хто загинув під час битви за світло», — написали у ДТЕК.
Під час атаки рф на Київщину на робочому місці загинув працівник «Укрзалізниці». Детальніше про це читайте у матеріалі «Вечірнього Києва».