Киянин поранив свого знайомого і забрав у нього більше мільйона гривень: тепер його судитимуть, – ФОТО

Кримінал 12:55, 23.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві судитимуть 64-річного чоловіка за розбій.

Про це повідомила прокуратура.

Восени минулого року цей чоловік якось зустрівся зі своїм знайомим, сів у його автівку, там вихопив пістолет і вистрілив знайомому у ногу. Погрожуючи зброєю, він забрав із заднього сидіння сумку з грошима, в якій загалом було майже 1,2 млн гривень.

Далі він вийшов, підійшов до дверей водія та розпилив у відкрите вікно газовий балончик.

За якийсь час нападника затримали.

Чоловік напав на свого товариша зі зброєюЧоловік напав на свого товариша зі зброєюЧоловік напав на свого товариша зі зброєю

За вчинене йому загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Київській області затримали двох бандитів, які вкрали у жінки однорічну дитину.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua”, щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Джерело: 44.ua

Нагору