У Білій Церкві викрили групу наркоторговців: робили “закладки” з психотропами

Кримінал 10:05, 24.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Білій Церкві викрили злочинну групу, яка організувала збут наркотиків.

Про це повідомила Київська обласна прокуратура.

Слідство встановило, що щонайменше семеро людей об’єднались у групу на території міста, щоб продавати наркотики та сильнодіючі ліки. Вони робили “закладки”.

Всіх їх повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 та ч. 4 ст. 321 КК. Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Києві затримали наркодилера з 3 кг психотропів.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України. Долучайтесь.

Джерело: 44.ua

Нагору