У Києві затримали 19-річного продавця психотропів, – ФОТО

Кримінал 14:25, 24.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві 19-річний молодик налагодив продаж наркотиків.

За повідомленням поліції, інформація про це надійшла у грудні.

Поліцейські затримали парубка на одній з вулиць міста, при собі він мав 55 пігулок МДМА.

У його помешканні знайшли і вилучили канабіс, амфетамін, альфа-PVP та ще МДМА. Орієнтовна вартість вилученого за цінами чорного ринку склала 200 тис. гривень.

Хлопцю загрожує до 12 років ув'язненняХлопцю загрожує до 12 років ув'язненняХлопцю загрожує до 12 років ув'язнення

Молодика повідомили про підозру за ч. 2, 3 ст. 307 КК (зберігання та збут наркотиків в особливо великих розмірах). Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Білій Церкві викрили групу наркоторговців.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України. Долучайтесь.

Джерело: 44.ua

Нагору