Рецидивіст вкрав у жінки телефон: наступні п’ять років проведе за ґратами

Кримінал 16:35, 4.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві засудили чоловіка, який вкрав у жінки мобільний телефон.

Про це повідомила поліція.

Інцидент стався у серпні минулого року. Жінка розповіла, що була на ринку і в неї з кишені зник телефон.

Поліцейські у результаті затримали 42-річного киянина. Він витягнув телефон з кишені, поки жінка обирала товари, та втік.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 4 ст. 185 КК (крадіжка в умовах воєнного стану) та засудив його до п’яти років позбавлення волі. При винесенні вироку суд врахував, що зловмисник вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та наркозлочини.

Нагадаємо, раніше у Києві затримали злочинця, який вкрав гроші з каси, погрожуючи ножем.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua”, щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Джерело: 44.ua

Нагору