Небезпечний пацієнт на свободі: у Києві розшукали втікача, – ФОТО

Кримінал 18:45, 10.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Київській області розшукали засудженого зловмисника, який втік з спеціалізованого лікувального закладу. Про це повідомила поліція.

29-річний чоловік втік із лікувального закладу, де відбував покарання за скоєння тяжких злочинів. Інформація про це надійшла 7 лютого від чергового лікаря.

Чоловіка вдалося розшукати за три дні – вже у Києві.

Втікача повернули до лікарні

Його повернули і повідомили про підозру за ст. 394 ККУ (втеча зі спецзакладу).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві чоловік напав на пенсіонерку.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте долучатись.

Джерело: 44.ua

Нагору