Аварія на тепломережі: більше 40 будинків в Києві лишились без опалення

Суспільство 18:35, 15.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Дарницькому районі Києва сьогодні, 15 лютого, сталась аварія на тепломережі по вулиці Братства тарасівців. Про це повідомив Офіційний портал Києва.

Без опалення залишились 44 будинки.

Що сталося з мережею

У “Київтеплоенерго” уточнили, що на цій ділянці прорвало трубу гарячого теплопостачання Д-400 мм.

На місці працює аварійна бригада. До ліквідації аварії залучені 14 одиниць техніки та десятеро людей.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте підписуватись.

Джерело: 44.ua

Нагору