Аварія на тепломережі: більше 40 будинків в Києві лишились без опалення
Суспільство 18:35, 15.02.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Дарницькому районі Києва сьогодні, 15 лютого, сталась аварія на тепломережі по вулиці Братства тарасівців. Про це повідомив Офіційний портал Києва.
Без опалення залишились 44 будинки.
Що сталося з мережею
У “Київтеплоенерго” уточнили, що на цій ділянці прорвало трубу гарячого теплопостачання Д-400 мм.
На місці працює аварійна бригада. До ліквідації аварії залучені 14 одиниць техніки та десятеро людей.
Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте підписуватись.
Джерело: 44.ua