Жінкам, які борються за життя своїх полонених чоловіків, синів та батьків, присвятили виставку

Війна 13:02, 8.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

Фотовиставка «Не мовчи. Полон вбиває» відкрилась у Національному музеї «Київська картинна галерея».

Вона створена, щоб підтримати жінок, які щодня ведуть боротьбу на різних фронтах: воюють, волонтерять, допомагають пораненим бійцям. Але головне – це підтримка тих, хто долає біль та відчай від невідомості про долю своїх близьких, що потрапили в полон, та продовжує боротися за їхнє життя.

Відвідати виставку можна до 14 липня.

Нагору