У Києві повністю зруйновані або пошкоджені три трансформаторних підстанції ДТЕК

Війна 12:56, 8.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

В Голосіївському та Шевченківському районах були зруйновані або пошкоджені три трансформаторних підстанції ДТЕК. Також пошкоджені електромережі.

Енергетики вже працюють на місцях. Більшість будинків буде заживлена за резервними джерелами найближчим часом”, — повідомили у компанії.

Нагору