У Києві патрульні повернули матері дитину, яка загубилася

Поліція 14:23, 6.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

Днями на лінію 112 надійшло повідомлення про виявлення 10-річної дитини без супроводу дорослих у Дніпровському районі. Патрульні швидко прибули на місце, де виявили згубу. Ми поспілкувалися з дівчинкою, дізналися, де вона проживає та контакти її рідних.

 

Патрульні повідомили про знайду батьків. Мати розповіла, що дівчинка вийшла на прогулянку та не повернулася додому.

 

Ми передали дитину матері та повідомили про подію працівників ювенальної превенції.

 

Шановні батьки, слідкуйте за своїми дітьми та постійно нагадуйте їм про безпечну поведінку на вулиці та в побуті.

 

Бережіть найдорожчих.

Нагору