Ніхто не сповіщає про відключення води: киян застерегли від чергового фейку
ЖКГ 13:06, 4.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У мережі почала розповсюджуватися новина про запуск офіційних систем та ботів з оповіщеннями про відключення води у столичних будинках, але ця інформація не відповідає дійсності.
Про це повідомляє «Київводоканал».
«Послуги постачання води та водовідведення надаються киянам в повному обсязі за винятком аварійних ситуацій. Жодних планових відключень і, тим більше, системи щодо попередження про відключення Київводоканал не впроваджував», – зазначили комунальники.
У компанії закликали містян перевіряти джерела інформації та орієнтуватись на офіційні повідомлення та заяви.