Під Київрадою проходить мітинг за збереження зеленої зони, яку планували включити до Голосіївського нацпарку
Поділитися в
Копіювати посилання
Під стінами Київради зібралися кияни, які просять міських депутатів не віддавати під забудову зелені зони біля пам’ятки національного значення Китаїв. Мова йде про урочище Самбурки.
Про це повідомляється у соцмережах.
Зазначається, що на сьогоднішній сесії Київради поставили багато скандальних питань по видачі під забудову столичних земель, а також про поновлення договорів оренди на такі ділянки. Зокрема готові подовжити договори оренди на землі біля заповідного Китаїва. Мова йде про зелені зони, які планувалося по Генплану приєднати до Голосіївського нацпарку, але київська влада цього не зробила.
«Кияни просять зберегти цей багатий історичними подіями зелений куточок Києва», — сказано у повідомлені.