«Київзеленбуд» планує реконструювати парк «Наталка» за 20 млн грн
Поділитися в
Копіювати посилання
У 2024-му році на це планують витратити 20 мільйонів гривень. Про це свідчать дані сайту Prozzoro.
У рамках реконструкції планують замінити тротуарну плитку і бордюри, провести зовнішні оздоблювальні та електромонтажні роботи. Також у планах – встановити нержавіючу металеву огорожу.
Крім того, у парку планується спорудити дитячий схил та майданчик «Хобітонів» з каруселями, зі штучним рулонним газоном та з гумовим покриттям.
До того ж передбачено облаштування пункту заправки водою, де наповнюватимуть поливо-миючі автомобілі, та капітальної насосної станція з водозабірними конструкціями.
Всі роботи з реконструкції парку мають бути виконані до 15 листопада 2024 року.
Фото ілюстративне