У Маріїнському парку прибрали колючий дріт та огорожу в напрямку Верховної Ради + ФОТО
Благоустрій 12:22, 2.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 30 червня, прибрали колючий дріт та тимчасову огорожу, яка блокувала прохід до оглядового майданчика на площі Конституції, Маріїнського палацу та Верховної Ради України.
Огорожа була встановлена з початку повномасштабного вторгнення.
